KASK BELL INDY 54-61CM BLUE MATTE

159,00 zł

Dostawa:

Sprawdź koszty dostawy
Czas dostawy: 48h

Ocena przedmiotu:

Wystaw ocenę temu produktowi
platnosci

Bezpłatna możliwość
zamówienia telefonicznego

Darmowa dostawa
powyżej 500 zł

(+48) 604 485 083 / 606 638 066

Historię firmy BELL zaczęli pisać ludzie chcący żyć na własnych zasadach. BELL wyrósł z głębokich i twardych korzeni, zaczynając od zwykłego garażu, siłą smaru i ludzkiej woli, zaś jego zasadami są czyste zamiary. BELL to dziecko kultury samochodowej, motocyklowej i rowerowej. Tworzymy coś więcej, niż kaski: dajemy ludziom natchnienie i siłę, by żyli, jeździli i rozkwitali - właśnie tego nam trzeba w dzisiejszych czasach. W przeciwieństwie do sportów dla mas, my gramy w dyscyplinach których najwięksi fani są również najlepszymi  zawodnikami. Tu trybuny widzów leżą tuż przy podium zwycięzców i to się nigdy nie zmieni. To kolejna okazja do radości w 2014 roku, bo skoro wybierają nas zawodowcy, wybierać nas będą wszyscy. Dzięki temu BELL idzie naprzód.

Kask rowerowy model BELL INDY.

Najwazniejsze cechy:

System dopasowania ErgoDialTM
dźwignie blokady krzywki Cam-lockTM
mikroskorupa Extended FusionTM In-Mold
daszek Blade VisorTM
siateczka ochronna w przedniej części
liczba otworów wentylacyjnych:15
elementy odblaskowe
waga: 325 g
rozmiar: U(54-61cm)


TECHNOLOGIE:

Mikroskorupa Extended FusionTM In-Mold- technologia In-Mold to proces spajania mikroskorupy kasku z warstwą styropianu w celu stworzenia solidnego, trwałego kasku o opływowym kształcie. Styropian jest wtryskiwany do cienkiej warstwy mikroskorupy, gdy ta znajduje sie w formie. Cała konstrukcja nie jest więc tworzona osobno i pózniej zespajana ze sobą.

ErgioDial fit system: płynna regulacja jedną ręką w kaskach Uniwersal Fit. Zwykłe zaciśnięcie przycisku i przesunięcie pokrętła zapewnia trwałą, dokładną i wygodną stabilność.

Dźwignie blokady krzywki: ułatwiają dopasowanie pasków wokół uszu. Wystarczy otworzyć krzywkę, wygodnie ją ustawić i zamknąć dźwignię.

Daszek Blade VisorTM daszek zamontowany jest dwoma śrubami, co w minimalny sposób ingeruje w skorupę kasku.

Wentylacja kanałowa: specjalnie zaprojektowane kanały wentylacyjne wewnątrz wyściółki kasku pobierają chłodne powietrze z przodu, przepuszczają je dookoła głowy i usuwają ciepłe powietrze przez otwory z tyłu


Formowana skorupa z poliwęglanu (WTRYSKIWANA MIKROSKORUPA FUSION- technologia wytłaczania polega na łączeniu mikroskorupy kasku z warstwą pianki styropianowej, dzięki czemu powstaje solidniejsza i trwalsza konstrukcja. Pianka styropianowa zostaje wstrzyknięta do płatu mikroskorupy gdy ten znajduje się jeszcze w formie wtryskowej, a nie formowana oddzielnie i przyklejana do skorupy na późniejszym etapie produkcji. Bell opracował ten proces jako pierwszy i uczynił z niego standard w produkcji wysokogatunkowych kasków. W ten sposób powstają wszystkie ich produkty, nie licząc kasków twardoskorupowych.)

15 otworów wentylacyjnych
(Specjalnie opracowane kanały wentylacyjne, rozprowadzone wewnątrz wyściółki kasku, czerpią zimne powietrze z przodu, wymuszają jego ruch wokół  głowy i usuwają ciepło przez tylne wyloty. System zastosowano częściowo w niemal wszystkich modelach firmy Bell, lecz najbardziej zaawansowane z nich mają kanały wykonane w całości za pomocą tej technologii - i działa ona równie skutecznie podczas sprintu 50 kilometrów na godzinę, jak i podczas mozolnego pokonywania wzniesień.)

Odpinany daszek!

Indeks produktu 12198
Kolor Niebieski
Płeć Unisex
Rozmiar S/M
Producent Bell
Przeznaczenie MTB
Forma dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier GLS 13 zł 17 zł
Paczka ekonomiczna 13 zł 17 zł
Paczka priorytetowa 16 zł 20 zł
List polecony priorytetowy 10 zł ---
List polecony ekonomiczny 8 zł ---
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł

Napisz opinię

KASK BELL INDY 54-61CM BLUE MATTE

KASK BELL INDY 54-61CM BLUE MATTE

Produkty podobne

Copyright © 2014 Gilicki Bike. All rights reserved.
Zrealizowane przez www.Tebim.pro - rozwiązania dla sklepów internetowych.
platnosci