KASK BELL INDY 54-61CM BLUE MATTE

Bezpłatna możliwość
zamówienia telefonicznego

Darmowa dostawa
powyżej 500 zł

(+48) 604 485 083 / 606 638 066

Historię firmy BELL zaczęli pisać ludzie chcący żyć na własnych zasadach. BELL wyrósł z głębokich i twardych korzeni, zaczynając od zwykłego garażu, siłą smaru i ludzkiej woli, zaś jego zasadami są czyste zamiary. BELL to dziecko kultury samochodowej, motocyklowej i rowerowej. Tworzymy coś więcej, niż kaski: dajemy ludziom natchnienie i siłę, by żyli, jeździli i rozkwitali - właśnie tego nam trzeba w dzisiejszych czasach. W przeciwieństwie do sportów dla mas, my gramy w dyscyplinach których najwięksi fani są również najlepszymi  zawodnikami. Tu trybuny widzów leżą tuż przy podium zwycięzców i to się nigdy nie zmieni. To kolejna okazja do radości w 2014 roku, bo skoro wybierają nas zawodowcy, wybierać nas będą wszyscy. Dzięki temu BELL idzie naprzód.

Kask rowerowy model BELL INDY.

Najwazniejsze cechy:

System dopasowania ErgoDialTM
dźwignie blokady krzywki Cam-lockTM
mikroskorupa Extended FusionTM In-Mold
daszek Blade VisorTM
siateczka ochronna w przedniej części
liczba otworów wentylacyjnych:15
elementy odblaskowe
waga: 325 g
rozmiar: U(54-61cm)


TECHNOLOGIE:

Mikroskorupa Extended FusionTM In-Mold- technologia In-Mold to proces spajania mikroskorupy kasku z warstwą styropianu w celu stworzenia solidnego, trwałego kasku o opływowym kształcie. Styropian jest wtryskiwany do cienkiej warstwy mikroskorupy, gdy ta znajduje sie w formie. Cała konstrukcja nie jest więc tworzona osobno i pózniej zespajana ze sobą.

ErgioDial fit system: płynna regulacja jedną ręką w kaskach Uniwersal Fit. Zwykłe zaciśnięcie przycisku i przesunięcie pokrętła zapewnia trwałą, dokładną i wygodną stabilność.

Dźwignie blokady krzywki: ułatwiają dopasowanie pasków wokół uszu. Wystarczy otworzyć krzywkę, wygodnie ją ustawić i zamknąć dźwignię.

Daszek Blade VisorTM daszek zamontowany jest dwoma śrubami, co w minimalny sposób ingeruje w skorupę kasku.

Wentylacja kanałowa: specjalnie zaprojektowane kanały wentylacyjne wewnątrz wyściółki kasku pobierają chłodne powietrze z przodu, przepuszczają je dookoła głowy i usuwają ciepłe powietrze przez otwory z tyłu


Formowana skorupa z poliwęglanu (WTRYSKIWANA MIKROSKORUPA FUSION- technologia wytłaczania polega na łączeniu mikroskorupy kasku z warstwą pianki styropianowej, dzięki czemu powstaje solidniejsza i trwalsza konstrukcja. Pianka styropianowa zostaje wstrzyknięta do płatu mikroskorupy gdy ten znajduje się jeszcze w formie wtryskowej, a nie formowana oddzielnie i przyklejana do skorupy na późniejszym etapie produkcji. Bell opracował ten proces jako pierwszy i uczynił z niego standard w produkcji wysokogatunkowych kasków. W ten sposób powstają wszystkie ich produkty, nie licząc kasków twardoskorupowych.)

15 otworów wentylacyjnych
(Specjalnie opracowane kanały wentylacyjne, rozprowadzone wewnątrz wyściółki kasku, czerpią zimne powietrze z przodu, wymuszają jego ruch wokół  głowy i usuwają ciepło przez tylne wyloty. System zastosowano częściowo w niemal wszystkich modelach firmy Bell, lecz najbardziej zaawansowane z nich mają kanały wykonane w całości za pomocą tej technologii - i działa ona równie skutecznie podczas sprintu 50 kilometrów na godzinę, jak i podczas mozolnego pokonywania wzniesień.)

Odpinany daszek!

Indeks produktu12198
RozmiarS/M
ProducentBell
PrzeznaczenieMTB
KolorNiebieski
PłećUnisex
Forma dostawyPrzedpłataPobranie
Kurier GLS13 zł17 zł
Paczka ekonomiczna13 zł17 zł
Paczka priorytetowa16 zł20 zł
List polecony priorytetowy10 zł---
List polecony ekonomiczny8 zł---
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł

Napisz opinię

KASK BELL INDY 54-61CM BLUE MATTE

KASK BELL INDY 54-61CM BLUE MATTE

Produkty podobne

Copyright © 2014 Gilicki Bike. All rights reserved.
Zrealizowane przez www.Tebim.pro - rozwiązania dla sklepów internetowych.
platnosci