KASK BELL CHICANE 2 54-61CM MATTE BLACK DARK TITAN

185,00 zł

Produkt niedostepny

Dostawa:

Sprawdź koszty dostawy
Czas dostawy: 48h

Ocena przedmiotu:

Wystaw ocenę temu produktowi
platnosci

Bezpłatna możliwość
zamówienia telefonicznego

Darmowa dostawa
powyżej 500 zł

(+48) 604 485 083 / 606 638 066

Historię firmy BELL zaczęli pisać ludzie chcący żyć na własnych zasadach. BELL wyrósł z głębokich i twardych korzeni, zaczynając od zwykłego garażu, siłą smaru i ludzkiej woli, zaś jego zasadami są czyste zamiary. BELL to dziecko kultury samochodowej, motocyklowej i rowerowej. Tworzymy coś więcej, niż kaski: dajemy ludziom natchnienie i siłę, by żyli, jeździli i rozkwitali - właśnie tego nam trzeba w dzisiejszych czasach. W przeciwieństwie do sportów dla mas, my gramy w dyscyplinach których najwięksi fani są również najlepszymi  zawodnikami. Tu trybuny widzów leżą tuż przy podium zwycięzców i to się nigdy nie zmieni. To kolejna okazja do radości w 2014 roku, bo skoro wybierają nas zawodowcy, wybierać nas będą wszyscy. Dzięki temu BELL idzie naprzód.

Stylowy kask Bell Chicane 2. 17 otworów wentylacyjnych zapewnia optymalną cyrkulację powietrza wokół głowy. Posiada system dopasowania obwodu głowy SpeedDial™ Fit System. Charakterystyka: skorupa wykonana w technologi Fusion™ In-Mold a Microshell SpeedDial™ Fit System zapewnia optymalne dopasowanie do obwodu głowy.
Zdejmowany daszek.
Waga: 290 g
CE EN1078

Dzięki przyjaznemu wyglądowi i technologiom zapewniającym komfort, CHicane 2 to czysta motywacja do pokonywania kolejnych kilometrów nawet w najtrudniejszym terenie.

Formowana skorupa z poliwęglanu
(WTRYSKIWANA MIKROSKORUPA FUSION- technologia wytłaczania polega na łączeniu mikroskorupy kasku z warstwą pianki styropianowej, dzięki czemu powstaje solidniejsza i trwalsza konstrukcja. Pianka styropianowa zostaje wstrzyknięta do płatu mikroskorupy gdy ten znajduje się jeszcze w formie wtryskowej, a nie formowana oddzielnie i przyklejana do skorupy na późniejszym etapie produkcji. Bell opracował ten proces jako pierwszy i uczynił z niego standard w produkcji wysokogatunkowych kasków. W ten sposób powstają wszystkie ich produkty, nie licząc kasków twardoskorupowych.)

17 otworów wentylacyjnych
(Specjalnie opracowane kanały wentylacyjne, rozprowadzone wewnątrz wyściółki kasku, czerpią zimne powietrze z przodu, wymuszają jego ruch wokół  głowy i usuwają ciepło przez tylne wyloty. System zastosowano częściowo w niemal wszystkich modelach firmy Bell, lecz najbardziej zaawansowane z nich mają kanały wykonane w całości za pomocą tej technologii - i działa ona równie skutecznie podczas sprintu 50 kilometrów na godzinę, jak i podczas mozolnego pokonywania wzniesień.)

Odpinany daszek!

Indeks produktu12229
PłećUnisex
RozmiarS/M
ProducentBell
PrzeznaczenieMTB
KolorTytanowy
Forma dostawyPrzedpłataPobranie
Kurier GLS13 zł17 zł
Paczka ekonomiczna13 zł17 zł
Paczka priorytetowa16 zł20 zł
List polecony priorytetowy10 zł---
List polecony ekonomiczny8 zł---
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł

Napisz opinię

KASK BELL CHICANE 2 54-61CM MATTE BLACK DARK TITAN

KASK BELL CHICANE 2 54-61CM MATTE BLACK DARK TITAN

Produkty podobne

Copyright © 2014 Gilicki Bike. All rights reserved.
Zrealizowane przez www.Tebim.pro - rozwiązania dla sklepów internetowych.
platnosci