KASK GIRO CINDER MIPS 55-59CM MAT BLACK BRIGHT RED

639,00 zł

Produkt niedostepny

Dostawa:

Sprawdź koszty dostawy
Czas dostawy: 48h

Ocena przedmiotu:

Wystaw ocenę temu produktowi
platnosci

Bezpłatna możliwość
zamówienia telefonicznego

Darmowa dostawa
powyżej 500 zł

(+48) 604 485 083 / 606 638 066

Giro - globalny lider w projektowaniu i technologii kasków. W 1985 roku firma Giro zrewolucjonizowała świat kasków rowerowych za pomocą swojego pierwszego modelu: Prolight. Kask został wymyślony przez założyciela firmy Giro, Jama Gentesa, w jego kalifornijskim garażu i rozpoczął długą historię innowacji wzornictwa firmy. Od tego czasu firma Giro zachowuje wiodącą pozycję dzięki ciągłemu postępowi w dziedzinie aerodynamiki, wentylacji i komfortu, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego priorytetu ochrony i bezpieczeństwa.

Kask Cinder Mips od marki Giro pochodzi z linii Road. Zapewnia doskonałą ochronę głowy - absorbuje uderzenia, a także niweluje siły obrotowe, które mogą uszkodzić mózg. Ponadto kask jest komfortowy, a także gwarantuje dobrą wentylację. W prezentowanym modelu zastosowano najnowsze technologie, które podnoszą poziom bezpieczeństwa i komfortu.

BUDOWA: Skorupa poliwęglanowa In-Mold™ z wyściółką z pianki styropianowej KONSTRUKCJA WTRYSKIWANA IN-MOLD Proces In-Mold polega na wtryskiwaniu energochłonnej wyściółki styropianowej na cienką warstwę twardej skorupy wewnętrznej przed jej wyjęciem z formy, przez co obie części zostają trwale połączone i stają się znacznie bardziej wytrzymałe. Proces łączenia wzmacnia krawędzie otworów i żebrowania, tworząc jednolity szkielet zewnętrzny, zmniejszający wagę kasku, podnoszący jego wytrzymałość i poprawiający przepływ powietrza w porównaniu do konstrukcji kasków, których wyściółki są mocowane mechanicznie lub klejami do skorupy.
Technologia MIPS MULTI-DIRECTIONAL IMPACT PROTECTION SYSTEM to wiodąca technologia ochrony mózgu,znajdująca się w kasku, dzięki której siły rotacyjne wywołane podczas uderzenia są ograniczone i rozkładane.
SYSTEM REGULACJI:
ROC LOC 5 FIT SYSTEM
To najlepsze rozwiązanie dające poczucie komfortu, stabilności, możliwość regulacji oraz zmniejszenie wagi. Poza doskonałym komfortem i dopasowaniem ta technologia pozwala na zmniejszenie napięcia i ucisku w newralgicznych punktach.
WENTYLACJA: 26 otwory wentylacyjne.
Gwarancja: 24 miesiące.
Perfekcyjne wykonanie, super cena !!!

BUDOWA: Wtryskiwana poliwęglanowa skorupa z wyściółką z pianki styropianowej
KONSTRUKCJA WTRYSKIWANA IN-MOLD Proces In-Mold polega na wtryskiwaniu energochłonnej wyściółki styropianowej na cienką warstwę twardej skorupy wewnętrznej przed jej wyjęciem z formy, przez co obie części zostają trwale połączone i stają się znacznie bardziej wytrzymałe. Proces łączenia wzmacnia krawędzie otworów i żebrowania, tworząc jednolity szkielet zewnętrzny, zmniejszający wagę kasku, podnoszący jego wytrzymałość i poprawiający przepływ powietrza w porównaniu do konstrukcji kasków, których wyściółki są mocowane mechanicznie lub klejami do skorupy.
WENTYLACJA: 16 otworów wentylacyjnych.

UWAGA! Tak duża przecena jest spowodowanymi lekkimi przebarwieniami, widocznymi w niektórych miejscach czarnej części kasku (zdjęcia w ofercie),gdyż kask był na wystawie i przez kilka miesięcy był narażony na działanie promieni słonecznych, poza tymi lekkimi przebarwieniami jest to produkt pełnowartościowy ze wszystkimi metkami.

Indeks produktu12246
ProducentGiro
PrzeznaczenieSzosa
KolorCzerwony
PłećUnisex
Forma dostawyPrzedpłataPobranie
Kurier GLS13 zł17 zł
Paczka ekonomiczna13 zł17 zł
Paczka priorytetowa16 zł20 zł
List polecony priorytetowy10 zł---
List polecony ekonomiczny8 zł---
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł

Napisz opinię

KASK GIRO CINDER MIPS 55-59CM MAT BLACK BRIGHT RED

KASK GIRO CINDER MIPS 55-59CM MAT BLACK BRIGHT RED

Produkty podobne

Copyright © 2014 Gilicki Bike. All rights reserved.
Zrealizowane przez www.Tebim.pro - rozwiązania dla sklepów internetowych.
platnosci