KASK BELL EVENT M (55-59CM) ROAD

KASK BELL EVENT M (55-59CM) WHITE- SILVER ROAD Zobacz większe

269,00 zł

Produkt niedostepny

Dostawa:

Sprawdź koszty dostawy
Czas dostawy: 48h

Ocena przedmiotu:

Wystaw ocenę temu produktowi
platnosci

Bezpłatna możliwość
zamówienia telefonicznego

Darmowa dostawa
powyżej 500 zł

(+48) 604 485 083 / 606 638 066

Historię firmy BELL zaczęli pisać ludzie chcący żyć na własnych zasadach. BELL wyrósł z głębokich i twardych korzeni, zaczynając od zwykłego garażu, siłą smaru i ludzkiej woli, zaś jego zasadami są czyste zamiary. BELL to dziecko kultury samochodowej, motocyklowej i rowerowej. Tworzymy coś więcej, niż kaski: dajemy ludziom natchnienie i siłę, by żyli, jeździli i rozkwitali - właśnie tego nam trzeba w dzisiejszych czasach. W przeciwieństwie do sportów dla mas, my gramy w dyscyplinach których najwięksi fani są również najlepszymi  zawodnikami. Tu trybuny widzów leżą tuż przy podium zwycięzców i to się nigdy nie zmieni. To kolejna okazja do radości w 2014 roku, bo skoro wybierają nas zawodowcy, wybierać nas będą wszyscy. Dzięki temu BELL idzie naprzód.

Dzięki przyjaznemu wyglądowi i technologiom zapewniającym komfort, Event to czysta motywacja do pokonywania kolejnych kilometrów.
Specyfikacja:
System wentylacji czołowej Overbrow Ventilation, umożliwiający regulację temperatury za pomocą otworów wlotowych (System wentylacji czołowej Overbrow VentilationTM wymusza przepływ zimnego powietrza przez wloty czołowe, umieszczona nad oczami. Specjalny mostek uniemożliwia zasłonięcie wlotów, a układ kanałów wentylacyjnych gwarantuje  przewietrzanie jak największej powierzchni głowy.)
Formowana skorupa z poliwęglanu (WTRYSKIWANA MIKROSKORUPA FUSION- technologia wytłaczania polega na łączeniu mikroskorupy kasku z warstwą pianki styropianowej, dzięki czemu powstaje solidniejsza i trwalsza konstrukcja. Pianka styropianowa zostaje wstrzyknięta do płatu mikroskorupy gdy ten znajduje się jeszcze w formie wtryskowej, a nie formowana oddzielnie i przyklejana do skorupy na późniejszym etapie produkcji. Bell opracował ten proces jako pierwszy i uczynił z niego standard w produkcji wysokogatunkowych kasków. W ten sposób powstają wszystkie ich produkty, nie licząc kasków twardoskorupowych.)
TAG Fit System dopasowuje się do głowy w dwóch osiach (System regulacji dwukierunkowej TAG to nowe wcielenie rozwiązania opracowanego przez Bell, który pozwala dopasować kask w dwóch kierunkach, tj. wzdłuż obwodu głowy i w pionie, uwzględniając wysokość w potylicy. Ramiona systemu wykonano z dodatkiem miękkiej gumy, aby poprawić komfort noszenia, i położono je wyżej względem skorupy, aby umożliwić korzystanie z okularów i gogli. Tak powstał najwygodniejszy i najłatwiejszy w użyciu system regulacji rozmiaru, zapewniający największy zakres ustawień.)
22 otwory wentylacyjne (Specjalnie opracowane kanały wentylacyjne, rozprowadzone wewnątrz wyściółki kasku, czerpią zimne powietrze z przodu, wymuszają jego ruch wokół  głowy i usuwają ciepło przez tylne wyloty. System zastosowano częściowo w niemal wszystkich modelach firmy Bell, lecz najbardziej zaawansowane z nich mają kanały wykonane w całości za pomocą tej technologii - i działa ona równie skutecznie podczas sprintu 50 kilometrów na godzinę, jak i podczas mozolnego pokonywania wzniesień.)
Kolor: white/silver road block

Rozmiar: M (55-59cm).


Masa: 268 g

Indeks produktu08943
PrzeznaczenieSzosa
KolorSrebrny
PłećMężczyzna
RozmiarM
ProducentBell
Forma dostawyPrzedpłataPobranie
Kurier GLS13 zł17 zł
Paczka ekonomiczna13 zł17 zł
Paczka priorytetowa16 zł20 zł
List polecony priorytetowy10 zł---
List polecony ekonomiczny8 zł---
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł

Napisz opinię

KASK BELL EVENT M (55-59CM) ROAD

KASK BELL EVENT M (55-59CM) ROAD

Produkty podobne

Copyright © 2014 Gilicki Bike. All rights reserved.
Zrealizowane przez www.Tebim.pro - rozwiązania dla sklepów internetowych.
platnosci