OKULARY UVEX SPORTSTYLE 114 BLACK SILVER MIRROR

OKULARY UVEX SPORTSTYLE 114 BLACK SILVER MIRROR Zobacz większe

Bezpłatna możliwość
zamówienia telefonicznego

Darmowa dostawa
powyżej 500 zł

(+48) 604 485 083 / 606 638 066

UVEX jest firmą rodzinną z siedzibą w Niemczech, założoną w 1926 r. Na początku lat 30 XX wieku marka wyprodukowała swe pierwsze gogle. Z roku na rok producent zwiększał swój asortyment oferując, oprócz gogli, najwyższej, jakości kaski narciarskie i rowerowe, okulary sportowe i lifestyle oraz ochraniacze.
Nazwa UVEX jest skrótem od Ultra Violet EXcluded, co oznacza wykluczenie ultrafioletu, a co jest podstawową cechą gogli i okularów marki.
Od 1960 marka UVEX jest światowym symbolem, jakości, a niemiecka produkcja dodatkowo podnosi prestiż marki.
Fabryki w niemieckim Lederdorn i Obernzell zatrudniają szereg specjalistów, których zadaniem jest nie tylko zaprojektowanie i produkcja asortymentu marki, ale także przeprowadzenie cyklu testów, potwierdzających bezpieczeństwo sprzętu sygnowanego logo UVEX. Szereg rygorystycznych testów jakościowych ma dać gwarancję maksymalnej ochrony życia.
W roku 2010 gogle marki Uvex zostały wyróżnione najbardziej pożądanym tytułem w swej kategorii:
„Brand of the Century”. Nagroda umocniła pozycję marki wśród najlepszych I najbardziej rozpoznawanych brandów obecnych na rynku.

Rok później praca sztabu ludzi tworzących markę została doceniona przez jury Plus X Award, składającego się ze znanych i niezależnych dziennikarzy oraz osobistości z 25 branż, które przyznało marce tytułL „Najbardziej innowacyjnego Brandu roku 2011”.

Przez ostatnie lata marka UVEX potwierdza zasadność przyznanych nagród, zdobywając najbardziej prestiżowe wyróżnienia w konkursach, oceniających zaawansowane technologie i jakość sprzętu narciarskiego.
WIELOFUNKCYJNE OKULARY SPORTOWE Z WYMIENNYMI SZYBAMI
Okulary o wielofunkcyjnym zastosowaniu. Sprawdzą się zarówno podczas jazdy na rowerze, jazdy na rolkach, wycieczek górskich czy też nordic walkingu. Niezwykle ważnym atutem okularów są trzy wymienne szyby z zestawie. Dzięki temu okulary mogą być użytkowane zarówno w pochmurne jak i słoneczne dni. Zmiana szyby zajmuję tylko kilka chwil. Dodatkową zaletą jest także zawarta w szybie powłoka Litemirror, odbija światło, zapewniając przy tym całkowitą ochronę przed promieniowaniem podczerwonym. Plastyczne noski oraz miękkie, plastyczne końcówki zauszników zapewniają wysoki komfort użytkowania. Do wyboru szeroka gama kolorystyczna oprawek oraz szkieł.
Główne zalety modelu Sportstyle 114:
Zapewniają 100% ochrony UVA, UVB, UVC

Lustrzana powłoka Litemirror, odbijająca światło zapewniając w ten sposób całkowitą ochronę przed promieniowaniem podczerwonym

System wymiany szyb

Plastyczne noski

Miękkie końcówki zauszników

Dostępny kolor:

53/0/939/2216 black mat w zestawie z szybami:
litemirror silver S3 o transmisji światła 8-18%
litemirrror orange S1 o transmisji światła 43/80%
clear S0 o transmisji światła 80-100%


Kod produktu: 53/0/939

LITEMIRROR
LitemirrorZaawansowana technologia lustrzanych szyb to moda i funkcjonalność zarazem. Powłoka, składająca się z 18 warstw, to nie tylko modny wygląd, ale także całkowita ochrona przed promieniowaniem podczerwonym. Szkodliwe promienie podczerwone są skutecznie odbijane i nie stwarzają zagrożenia dla oka.

SYSTEM WYMIANY SZYB
System wymiany szybMożliwość błyskawicznej wymiany szyb. W zestawie różne kolory szyb, gwarantujące optymalną widoczność w każdych warunkach pogodowych

100% OCHRONY PRZED UVA, UVB, UVC
100% ochrony przed UVA, UVB, UVCBezkompromisowa ochrona oczu! Filtr zawarty w szybie chroni ludzkie oko przed szkodliwym promieniowaniem UV i niebieskim światłem. Ochrona przed promieniowaniem UV jest również zawarta w oprawkach.

ELASTYCZNE NOSKI
Elastyczne noskiElastyczne, łatwo dopasowujące się noski. Miękkie, gładkie i trwałe zapewniają bezuciskowe dopasowanie bez możliwości ześlizgnięcia.

MIĘKKIE, BEZUCISKOWE, ANTYALERGICZNE KOŃCÓWKI ZAUSZNIKÓW
Miękkie, bezuciskowe, antyalergiczne końcówki zausznikówNiesamowicie miękkie, gładkie i stabilne noski i końcówki zauszników wykonane są z antyalergicznego materiału. Zapewniają komfort noszenia i utrzymania okularów we Właściwym miejscu

Indeks produktu13317
KolorSrebrny
ProducentUvex
Forma dostawyPrzedpłataPobranie
Kurier GLS13 zł17 zł
Paczka ekonomiczna13 zł17 zł
Paczka priorytetowa16 zł20 zł
List polecony priorytetowy10 zł---
List polecony ekonomiczny8 zł---
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł

Napisz opinię

OKULARY UVEX SPORTSTYLE 114 BLACK SILVER MIRROR

OKULARY UVEX SPORTSTYLE 114 BLACK SILVER MIRROR

Produkty podobne

Copyright © 2014 Gilicki Bike. All rights reserved.
Zrealizowane przez www.Tebim.pro - rozwiązania dla sklepów internetowych.
platnosci