OPONA CONTINENTAL GRAND SPORT RACE 700X23 CZARNA

OPONA CONTINENTAL GRAND SPORT RACE 700X23 CZARNA Zobacz większe

129,00 zł

Produkt niedostepny

Dostawa:

Sprawdź koszty dostawy
Czas dostawy: 48h

Ocena przedmiotu:

Wystaw ocenę temu produktowi
platnosci

Bezpłatna możliwość
zamówienia telefonicznego

Darmowa dostawa
powyżej 500 zł

(+48) 604 485 083 / 606 638 066

Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu w rozwoju i produkcji opon rowerowych Continental nie ma sobie równych w tej branży.
Poza tym Continental jest jedynym niemieckim producentem opon rowerowych prowadzącym produkcję w Niemczech! Ten duch jest dla naszych inżynierów i wszystkich pracowników biorących udział w produkcji impulsem do kolejnych innowacji.
W Centrum Technologii i Rozwoju w Korbach Continental stale opracowuje nowe, przełomowe technologie, jak na przykład niedościgniona mieszanka Black Chili i technologia Vectran™ Breaker stosowana w sporcie rowerowym. Wszystkie te innowacje, a także nowe spełniające wysokie wymagania jakościowe technologie “ProTection” dla opon MTB, mogą być stosowane tylko w jedynym, macierzystym zakładzie w Niemczech – “Handmade in Germany”.
Załoga Continentala jest sercem i duszą przywiązana do “Deutsche Technik” z jej wszystkimi produktami i technologiami.

Rodzina Grand Sport wykorzystuje oplot 60 TPI , opasanie NyTech oraz wytrzymała i super przyczepna mieszanka bieżnika PureGrip.
PureGrip Compound- to technologia stworzona na bazie mieszanki krzemionkowej oryginalnie była przeznaczona na rynek wyczynowy, jednak po intensywnych pracach w naszym
dziale badań i rozwoju w fabryce w Korbach opracowano zaawansowaną nową mieszankę z wybitnymi właściwościami łączącymi przyczepność i zdolność jazdy w trudnym terenie. Ta nowa mieszanka gumy, której nadano jasną nazwę „PureGrip” (z ang. czysta przyczepność) stoi tuż poniżej BlackChili Compound i wykorzystywana jest w wyczynowych produktach zarówno w sektorze rowerów szosowych, jak i górskich. Mieszanka ta gwarantuje świetną przyczepność, ale jest także trwała i bardzo wytrzymała, ma wszystkie charakterystyczne  cechy opon Continental.
Podwójne opasanie NyTech i trójwarstwowa ścianka boczna czynią z niej solidnego woła roboczego, idealnego do ciężkiego treningu i wyścigu w trudnych warunkach.
Nowy system ochrony przed przebiciem NyTech został opracowany na podstawie sprawdzonego oplotu Continental SafetySystem. Zastosowana nylonowa tkanina jest odporna  na przebicia i przecięcia w takim stopniu, jak Kevlar wzmocniony włóknami o wysokiej wytrzymałości, ale zapewnia niższe opory toczenia i niższą masę. Oplot NyTech zajmuje miejsce między oplotem SafetySystem i PolyX, jako skuteczniejsza osnowa chroniąca przed przebiciem w sektorze wyczynowym.
Rozmiar koła: 28 cali
Szerokość opony: 23mm
Typ: Zwijana
Waga: 233g

Indeks produktu 06735
Kolor Czarny
Typ opony Zwijana
Producent Continental
Przeznaczenie Szosa
Forma dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier GLS 13 zł 17 zł
Paczka ekonomiczna 13 zł 17 zł
Paczka priorytetowa 16 zł 20 zł
List polecony priorytetowy 10 zł ---
List polecony ekonomiczny 8 zł ---
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł

Napisz opinię

OPONA CONTINENTAL GRAND SPORT RACE 700X23 CZARNA

OPONA CONTINENTAL GRAND SPORT RACE 700X23 CZARNA

Produkty podobne

Copyright © 2014 Gilicki Bike. All rights reserved.
Zrealizowane przez Tebim - rozwiązania dla sklepó internetowych.
platnosci