ROWER CANNONDALE SUPER SIX EVO 52 105 SILVER

ROWER CANNONDALE SUPER SIX EVO 52 105 SILVER Zobacz większe

7 199,20 zł 8 999,00 zł

Dostawa:

Sprawdź koszty dostawy
Czas dostawy: 48h

Ocena przedmiotu:

Wystaw ocenę temu produktowi
platnosci

Bezpłatna możliwość
zamówienia telefonicznego

Darmowa dostawa
powyżej 500 zł

(+48) 604 485 083 / 606 638 066

SuperSix Evo to nic innego niż najlepszy rower zawodniczy. Stworzony w taki sposób, żeby połączyć wszystkie kluczowe czynniki – masę, sztywność, stabilność, komfort, sterowność i aerodynamikę. EVO jest na tyle unikalny, że został przez niemieckie czasopismo Tour uznany za „Najlepszy rower na świecie”.

Rama: SuperSix EVO, BallisTec Carbon, SPEED SAVE, PressFit BB30- Bardzo stabilna karbonowa konstrukcja umożliwiła nam uzyskanie ekstremalnie niskiej masy, co nie odbiło się jednak na sztywności i stabilności ramy.
Technologia Cannondale wykorzystania karbonu pozwala na stworzenie bardzo stabilnej i wytrzymałej ramy. Zaczęli pracować z typem włókien karbonowych, które zostały stworzone przez wojsko dla pancerzy pocisków balistycznych. Są one drogie, niedostępne i kontrolowane przez rząd w celu uniknięcia dostania się ich w niepowołane ręce. W związku z ich obronnym przeznaczeniem musieli podpisać dokumenty, potwierdzające wykorzystanie każdego kilograma włókiem, który zakupili. Naprawdę ciężka praca. Stosują także bardzo stabilną i wysoce wytrzymałą żywicę, która jest wykorzystywana na przykład do produkcji kijów baseballowych. Jest lekka, solidna i dostosowana do tego, żeby wytrzymać tysiące cykli pracy. Włókna karbonowe łączy się z ową żywicą warstwowo w taki sposób, żeby zmaksymalizować anizotropowe (kierunkowe) właściwości włókien. To w efekcie czyni strukturę karbonową wyjątkowo lekką, solidną i zdolną wytrzymać oddziaływanie dużych sił bez wpływu na strukturalną integralność.
Kiedy rama przejdzie przez wszystkie ekstremalnie trudne testy destrukcyjne, wracają na początek i zaczynają ponownie strategicznie dodawać stabilniejsze, aczkolwiek bardziej delikatne włókna high-modulus i ultra-modulus w miejscach ochronnych z jednego prostego powodu – aby podnieść sztywność i poprawić komfort jazdy na rowerze. Dzięki zastosowaniu tych delikatnych włókien w miejscach ochronnych w celu zwiększenia sztywności bez negatywnego wpływu na ogólną stabilność są w stanie stworzyć super lekkie i wyjątkowo sztywne ramy, które są jednocześnie bardzo wytrzymałe i bezpieczne. Ponieważ cała rama stworzona została z tego wytrzymałego połączenia, jest w stanie zaoferować większy poziom wytrzymałości bez konieczności dodawania innych elementów ochronnych lub zbytniego rozbudowywania danych miejsc.
Technologie BallisTec umożliwiła stworzenie ramy rowerów szosowych, które są lżejsze, co nie odbywa się jednak kosztem sztywności i stabilności, jak też sztywniejsze ramy rowerów górskich bez zwiększenia ich masy.
Tylny trójkąt posiada wbudowane małe strefy amortyzacji, które poprawiają trakcję tylniego koła, zwiększają prędkość, poprawiają precyzję i podnoszą komfort. Zoptymalizowane do współpracy z widelcem SPEED SAVE. Konstrukcja SPEED SAVE jest nastawiona na wysokie osiągi, podobnie jak amortyzacja w Formule 1. Technologia ta nie została zaprojektowana tylko dla tego, żeby uczynić  rower bardziej wygodnym, ale przede wszystkim w celu zwiększenia jego prędkości. Dlatego też duży nacisk położony został na niską masę i wysoką cząstkową sztywność. Rozwiązanie SPEED SAVE pomaga w ten sposób wzmocnić lekkość i prędkość jazdy, poprawić przyspieszenie i jednocześnie przyczynić się do szybszego i dokładniejszego sterowania rowerem bez negatywnego wpływu na przeniesienie siły.
Widelec:  SuperSix EVO, BallisTec Carbon, SPEED SAVE, 1-1/8" to 1-1/4" steerer- tom widelec produkowany z włókien BallisTec posiada zwężaną rurę sterową 1 1/8“ – 1 1/4“, a także odpowiedni kształt zmniejszający opory aerodynamiczne oraz pozwalający na tłumienie nierówności.  Osiaganęliśmy idealną równowagę między zachowaniem odpowiedniej masy a precyzją kierowania.
Korba: Cannondale Si, BB30, FSA rings, 52/36
BB: Cannondale Alloy PressFit30- Standard opracowany przez Cannondale w 2001 r. Lekka oś suportu o powiększonej średnicy oparta jest na łożyskach wprasowanych w powiększoną mufę ramy. Najlżejszy i najbardziej sztywny standard mocowania korb w rowerze.
Manetki: Shimano 105 5800
Kaseta: Shimano 105 5800, 11-28, 11-speed
Łańcuch: Shimano HG600-11, 11-speed
Przerzutka przednia: Shimano 105 5800, braze-on
Przerzutka tylna: Shimano 105 5800
Obręcze: Mavic Aksium
Piasty: Mavic Aksium
Pedały: N/A
Hamulce: Shimano 105 5800
Mostek: Cannondale C3, 6061 Alloy, 31.8, 6 deg.
Łożyska kierownicy: SuperSix EVO, 1-1/4" lower bearing, 25mm top cap
Dźwignie hamulcowe: Shimano 105 5800
Szprychy: Mavic Aksium
Siodło: Selle Royal Seta S1 w/ MG Rails
Sztyca: Cannondale C3, 6061 Alloy, 27.2x350mm
Opony: Schwalbe Lugano Folding, 700x25c, folding
Kierownica: Cannondale C3, Butted 6061 Alloy, Compact

Uwaga! Rowery marki CANNONDALE nie podlegają sprzedaży wysyłkowej. Odbiór osobisty w naszym sklepie stacjonarnym!

Jeżeli są Państwo zainteresowani rowerem z oferty firmy CANNONDALE , którego nie ma w naszej ofercie, istnieje możliwość zamówienia go dla Państwa, pod warunkiem dostępności danego modelu u producenta.

Indeks produktu10638
MateriałKarbon
PłećMężczyzna
KolorSrebrny
ProducentCannondale
Rozmiar koła28"
Forma dostawyPrzedpłataPobranie
Kurier GLS20 zł23 zł
Paczka ekonomiczna17 zł20 zł
Paczka priorytetowa20 zł22 zł
Odbiór osobisty0 zł---
------
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł

Napisz opinię

ROWER CANNONDALE SUPER SIX EVO 52 105 SILVER

ROWER CANNONDALE SUPER SIX EVO 52 105 SILVER

Produkty podobne

Copyright © 2014 Gilicki Bike. All rights reserved.
Zrealizowane przez www.Tebim.pro - rozwiązania dla sklepów internetowych.
platnosci