ROWER CANNONDALE SUPER SIX EVO 58 TIAGRA

ROWER CANNONDALE SUPER SIX EVO 58 TIAGRA Zobacz większe

Bezpłatna możliwość
zamówienia telefonicznego

Darmowa dostawa
powyżej 500 zł

(+48) 604 485 083 / 606 638 066

SuperSix Evo to nic innego niż najlepszy rower zawodniczy. Stworzony w taki sposób, żeby połączyć wszystkie kluczowe czynniki – masę, sztywność, stabilność, komfort, sterowność i aerodynamikę. EVO jest na tyle unikalny, że został przez niemieckie czasopismo Tour uznany za „Najlepszy rower na świecie”.

Rama: SuperSix EVO, BallisTec Carbon, SPEED SAVE, PressFit BB30- Bardzo stabilna karbonowa konstrukcja umożliwiła nam uzyskanie ekstremalnie niskiej masy, co nie odbiło się jednak na sztywności i stabilności ramy.
Technologia Cannondale wykorzystania karbonu pozwala na stworzenie bardzo stabilnej i wytrzymałej ramy. Zaczęli pracować z typem włókien karbonowych, które zostały stworzone przez wojsko dla pancerzy pocisków balistycznych. Są one drogie, niedostępne i kontrolowane przez rząd w celu uniknięcia dostania się ich w niepowołane ręce. W związku z ich obronnym przeznaczeniem musieli podpisać dokumenty, potwierdzające wykorzystanie każdego kilograma włókiem, który zakupili. Naprawdę ciężka praca. Stosują także bardzo stabilną i wysoce wytrzymałą żywicę, która jest wykorzystywana na przykład do produkcji kijów baseballowych. Jest lekka, solidna i dostosowana do tego, żeby wytrzymać tysiące cykli pracy. Włókna karbonowe łączy się z ową żywicą warstwowo w taki sposób, żeby zmaksymalizować anizotropowe (kierunkowe) właściwości włókien. To w efekcie czyni strukturę karbonową wyjątkowo lekką, solidną i zdolną wytrzymać oddziaływanie dużych sił bez wpływu na strukturalną integralność.
Kiedy rama przejdzie przez wszystkie ekstremalnie trudne testy destrukcyjne, wracają na początek i zaczynają ponownie strategicznie dodawać stabilniejsze, aczkolwiek bardziej delikatne włókna high-modulus i ultra-modulus w miejscach ochronnych z jednego prostego powodu – aby podnieść sztywność i poprawić komfort jazdy na rowerze. Dzięki zastosowaniu tych delikatnych włókien w miejscach ochronnych w celu zwiększenia sztywności bez negatywnego wpływu na ogólną stabilność są w stanie stworzyć super lekkie i wyjątkowo sztywne ramy, które są jednocześnie bardzo wytrzymałe i bezpieczne. Ponieważ cała rama stworzona została z tego wytrzymałego połączenia, jest w stanie zaoferować większy poziom wytrzymałości bez konieczności dodawania innych elementów ochronnych lub zbytniego rozbudowywania danych miejsc.
Technologie BallisTec umożliwiła stworzenie ramy rowerów szosowych, które są lżejsze, co nie odbywa się jednak kosztem sztywności i stabilności, jak też sztywniejsze ramy rowerów górskich bez zwiększenia ich masy.
Tylny trójkąt posiada wbudowane małe strefy amortyzacji, które poprawiają trakcję tylniego koła, zwiększają prędkość, poprawiają precyzję i podnoszą komfort. Zoptymalizowane do współpracy z widelcem SPEED SAVE. Konstrukcja SPEED SAVE jest nastawiona na wysokie osiągi, podobnie jak amortyzacja w Formule 1. Technologia ta nie została zaprojektowana tylko dla tego, żeby uczynić  rower bardziej wygodnym, ale przede wszystkim w celu zwiększenia jego prędkości. Dlatego też duży nacisk położony został na niską masę i wysoką cząstkową sztywność. Rozwiązanie SPEED SAVE pomaga w ten sposób wzmocnić lekkość i prędkość jazdy, poprawić przyspieszenie i jednocześnie przyczynić się do szybszego i dokładniejszego sterowania rowerem bez negatywnego wpływu na przeniesienie siły.
Widelec:  SuperSix EVO, BallisTec Carbon, SPEED SAVE, 1-1/8" to 1-1/4" steerer- tom widelec produkowany z włókien BallisTec posiada zwężaną rurę sterową 1 1/8“ – 1 1/4“, a także odpowiedni kształt zmniejszający opory aerodynamiczne oraz pozwalający na tłumienie nierówności.  Osiaganęliśmy idealną równowagę między zachowaniem odpowiedniej masy a precyzją kierowania.
Korba: Cannondale Si, BB30, FSA rings, 52/36
BB: Cannondale Alloy PressFit30- Standard opracowany przez Cannondale w 2001 r. Lekka oś suportu o powiększonej średnicy oparta jest na łożyskach wprasowanych w powiększoną mufę ramy. Najlżejszy i najbardziej sztywny standard mocowania korb w rowerze.
Manetki: Shimano Tiagra 4700
Kaseta: Shimano HG500-10, 11-28, 10-speed.
Łańcuch: KMC X10, 10-Speed
Przerzutka przednia: Shimano Tiagra 4700 braze-on
Przerzutka tylna: Shimano Tiagra 4700
Obręcze: Maddux RS 2.0
Piasty: Formula (F) RB-51, (R) RB-5711
Pedały: N/A
Hamulce: Shimano Tiagra 4700
Mostek: Cannondale C3, 6061 Alloy, 31.8, 6 deg.
Łożyska kierownicy: SuperSix EVO, 1-1/4" lower bearing, 25mm top cap
Dźwignie hamulcowe: Shimano Tiagra 4700
Szprychy: DT Swiss Champion
Siodło: Cannondale Stage Ergo w/ Cromo Rails
Sztyca: Cannondale C3, 6061 Alloy, 27.2x350mm   
Opony: Schwalbe Lugano, 700x25c, folding
Kierownica: Cannondale C3, Butted 6061 Alloy, Compact

Indeks produktu 10640
Kolor Czarny
Producent Cannondale
Rozmiar koła 28"
Materiał Karbon
Płeć Mężczyzna
Forma dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier GLS 13 zł 17 zł
Paczka ekonomiczna 13 zł 17 zł
Paczka priorytetowa 16 zł 20 zł
List polecony priorytetowy 10 zł ---
List polecony ekonomiczny 8 zł ---
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł

Napisz opinię

ROWER CANNONDALE SUPER SIX EVO 58 TIAGRA

ROWER CANNONDALE SUPER SIX EVO 58 TIAGRA

Produkty podobne

Copyright © 2014 Gilicki Bike. All rights reserved.
Zrealizowane przez www.Tebim.pro - rozwiązania dla sklepów internetowych.
platnosci