SIODŁO SELLE ROYAL CM FREEWAY FIT ROYALGEL DAMSKIE

Bezpłatna możliwość
zamówienia telefonicznego

Darmowa dostawa
powyżej 500 zł

(+48) 604 485 083 / 606 638 066

Selle Royal to włoski producent najwyższej jakości siodełek rowerowych. Riccardo Biogolin, dyrektor firmy, założył Selle Royal w 1956 roku. Od ponad 50 lat Selle Royal produkuje wygodne siodełka dla milionów rowerzystów na całym świecie. Maja na koncie mnóstwo oryginalnych projektów, zdecydowanych rozwiązań i ciągłego wzrostu od małego zakładu do jednej z największych firm w branży zajmującej się produkcją siodełek rowerowych. Selle Royal eksportuje swoje produkty do ponad 30 krajów świata i jest wybierany przez ważnych i uznanych producentów rowerów. Ich siodełka wygrały wiele nagród za projekty i są obecnie obiektem naukowych badań biologiczno - inżynieryjnych największych europejskich uniwersytetów. Produkty Selle Royal są nastawione przede wszystkim na zapewnienie najwyższego poziomu komfortu dzięki wkładkom żelowym "Royalgel" oraz najwyższej jakości wykonania. Stosunkowo niska cena sprawia, że stanowią one jedne z najpopularniejszych siodełek do rowerów trekingowych oraz miejskich. Ponadto marka ma w swoim dorobku wysokiej jakości chwyty i inne akcesoria rowerowe.

Siodło łączy komfort z unikalną technologią Slow Fit Foam która doskonale redukuje wstrząsy i poprawia krążenie krwi. Przeznaczone do jazdy o pochylonej sylwetce pod kątem 60° ( Moderate 60° - Rowerzysta zazwyczaj siedzi na siodle z kręgosłupem pod kątem 60°. Ta pozycja kontynuuje ruch wagi jeźdźca i obszaru kości siedzenia wgłąb siodła na szerszą jego część" Dopasowane do budowy anatomicznej kobiety.

CECHY:
Kompatybilne z ICS
Wymiary: 158 x 280 mm
Waga: 435g

TECHNOLOGIE:

ICS - Opatentowany układ zaciskowy umieszczony w tylnej części siodła dla łatwego mocowania lampki lub torebki podsiodłowej

Foam Matrix - Otwarta struktura komórek daje zwiększoną oddychalność i elastyczność pianki, aby zagwarantować wytrzymałe i komfortowe siodło

Slow Fit Foam - Technologia oparta na materiale pianko-sprężystym, który dostosowuje się do kształtów rowerzysty i gwarantuje równomierne rozłożenie się cieżaru ciała. Redukuje wstrząsy i wibracje, poprawiając krążenie krwi.

Indeks produktu12734
ProducentSelle Royal
StelażStalowy
KolorCzarny
PłećKobieta
Forma dostawyPrzedpłataPobranie
Kurier GLS13 zł17 zł
Paczka ekonomiczna13 zł17 zł
Paczka priorytetowa16 zł20 zł
List polecony priorytetowy10 zł---
List polecony ekonomiczny8 zł---
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł

Napisz opinię

SIODŁO SELLE ROYAL CM FREEWAY FIT ROYALGEL DAMSKIE

SIODŁO SELLE ROYAL CM FREEWAY FIT ROYALGEL DAMSKIE

Produkty podobne

Copyright © 2014 Gilicki Bike. All rights reserved.
Zrealizowane przez www.Tebim.pro - rozwiązania dla sklepów internetowych.
platnosci