SPODNIE SPECIALIZED ELEMENT 1.5 WINDSTOPPER XL BLK

Bezpłatna możliwość
zamówienia telefonicznego

Darmowa dostawa
powyżej 500 zł

(+48) 604 485 083 / 606 638 066

Gdy nadejdzie czas, aby zacząć walczyć z chłodem i jeździć konno, nic nie poradzi na ogólny komfort noszenia wysokiej jakości rajstop na szelkach. Prowadząc pole tej zimy, znajdziesz nasze spodnie na szelkach Element 1.5 WINDSTOPPER®.
Na początek są wykonane z jednego z najbardziej czcigodnych materiałów w branży - Gore® WINDSTOPPER® Soft Shell. Jak sama nazwa wskazuje, materiał ten jest niezwykle odporny na wiatr i wodę. Ale jego nazwa nie mówi, że jest bardzo skuteczny w odprowadzaniu wilgoci z dala od skóry, a jednocześnie pozostaje miękki na skórze i dość oddychający.
Tkanina posiada również doskonałą rozciągliwość, która uzupełnia przegubowy odcinek rajstop na szelkach. Zasadniczo, wszystko to składa się na całkowitą swobodę ruchów podczas ruchów rowerowych, co równa się eliminacji wszelkiego tarcia, szczypania lub tarcia. Aby dodatkowo chronić przed żywiołami, zapewniliśmy te rajstopy ochraniacz na kostkę, który płynnie łączy się z pokrowcami na buty, aby uszczelnić zimno.
Aby zachować wygodę, te rajstopy są wyposażone w naszą zimową kozicę Body Geometry Winter, która charakteryzuje się konstrukcją o zmiennej gęstości, która zapewnia odpowiednią ilość wsparcia i wyściółki tam, gdzie jest ona potrzebna - nie w miejscu, w którym nie jest. Dodatkowo, kozica ma szczotkowaną twarz, która idealnie nadaje się do jazdy zimą, ponieważ zapewnia odrobinę dodatkowego ocieplenia i zarządzania wilgocią.

Gore® WINDSTOPPER® Soft Shell to dzianina o niezwykłych właściwościach izolacyjnych, a także odporna na wiatr i wodę oraz wysoce oddychająca.
Dołączono również izolacyjne panele Therminal ™ w wybranych miejscach rajstop na szelkach, aby zwiększyć ogólne ciepło.
Przegubowe dopasowanie rowerowe ma na celu uzupełnienie sylwetki w całym zakresie pozycji i ruchów rowerowych, co eliminuje niepożądane szczypanie, otarcie lub otarcia.
Ochraniacz na kostkę tworzy szczelne zamknięcie za pomocą obu butów lub pokrowców, dzięki czemu zimne powietrze nie będzie się przesuwać w górę podczas jazdy.
Zapinana na zamek mucha sprawia, że ​​wchodzenie i wychodzenie z rajtuzów jest proste.
Elementy odblaskowe zwiększają widoczność dla kierowców w warunkach słabego oświetlenia.
Body Geometry Winter Chamois został naukowo przetestowany, aby zapewnić pełne wsparcie, komfort i ciepło potrzebne podczas długich zimowych przejażdżek.
DeflectUV 50+ chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Indeks produktu14935
KolorCzarny
PłećMężczyzna
RozmiarXL
ProducentSpecialized
Pora rokuZima
Forma dostawyPrzedpłataPobranie
Kurier GLS13 zł17 zł
Paczka ekonomiczna13 zł17 zł
Paczka priorytetowa16 zł20 zł
List polecony priorytetowy10 zł---
List polecony ekonomiczny8 zł---
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł

Napisz opinię

SPODNIE SPECIALIZED ELEMENT 1.5 WINDSTOPPER XL BLK

SPODNIE SPECIALIZED ELEMENT 1.5 WINDSTOPPER XL BLK

Produkty podobne

Copyright © 2014 Gilicki Bike. All rights reserved.
Zrealizowane przez www.Tebim.pro - rozwiązania dla sklepów internetowych.
platnosci