BUTY SPECIALIZED SW TORCH ROAD 43 BLACK

2 150,00 zł

Dostawa:

Sprawdź koszty dostawy
Czas dostawy: 48h

Ocena przedmiotu:

Wystaw ocenę temu produktowi
platnosci

Bezpłatna możliwość
zamówienia telefonicznego

Darmowa dostawa
powyżej 500 zł

(+48) 604 485 083 / 606 638 066

S-Works Torch to najnowsza ewolucja najbardziej zwycięskiego obuwia kolarskiego. Wykorzystując Body Geometry wraz z biomimikrą, nauką o danych i obsesyjnym kunsztem, zaprojektowaliśmy buty tak przemyślane, że zapomnisz, że je nosisz.
Wykorzystując analizę danych, dopracowaliśmy każdy szczegół cholewki S-Works Torch, aby poprawić dopasowanie i wydajność. Linka BOA® jest przesunięta w dół i ustawiona pod kątem, zapobiegając unoszeniu się śródstopia i zapewniając strukturę zwiększającą moc, jednocześnie eliminując niechciany nacisk lub szczypanie. Dopasowujące się materiały pozwalają na naturalny ruch stopy tam, gdzie jest to potrzebne dla wygody, a strefowe wzmocnienie oparte na danych zapewnia stopie bezpieczeństwo, zapewniając wyraźne dostarczanie mocy i optymalną wydajność.
Kierując się ponad 100 000 skanami stóp z naszych danych dopasowania RETÜL, uznaliśmy, że zarówno standardowa, jak i szeroka karbonowa płyta podstawowa najlepiej odpowiada spektrum kształtów ludzkich stóp. Wewnętrzna belka dwuteowa zwiększa sztywność i wytrzymałość, eliminując potrzebę stosowania dodatkowych usztywnień. Rezultatem jest redukcja wagi o 20 gramów, zwiększona wydajność i natychmiastowe przeniesienie mocy.
Opierając się na danych biomechanicznych RETÜL, stworzyliśmy asymetryczną osłonę pięty, która wspiera naturalne ułożenie kolana i zapewnia pozytywne trzymanie, które uwielbiają jeźdźcy, jednocześnie zwiększając komfort, zapewniając więcej miejsca na piętę Achillesa.
Latarka S-Works została naukowo stworzona, aby znikać na twoich stopach i z przodu.

- Nowa cholewka ma wzmocnienia w kluczowych strefach, a jednocześnie oferuje strefy adaptie fit, aby stworzyć znikające dopasowanie do stopy.
- W oparciu o dane zebrane ze skanów stóp firmy Retül, nowa podstawa jest o 4 mm szersza przy piłce niż poprzednia generacja butów S-Works 7.
- Dzięki optymalizacji konstrukcji nowa płyta karbonowa jest o 20 g lżejsza niż S-Works 7. Wewnętrzna „I-Beam” zapewnia taką samą sztywność jak poprzednia generacja.
- Zaktualizowane kopyto wykorzystuje dane Retül, aby lepiej dopasować się do kształtu stóp jeźdźców, pochylając się bardziej w kierunku boku, aby zapewnić dokładne dopasowanie blisko stopy.
- Asymetryczny zapiętek wspiera środkową stronę, jednocześnie usuwając materiał ze strony bocznej, pozwalając na niższy kołnierz.
- Zaktualizowane prowadzenie kabli BOA® poprawia blokadę, jednocześnie zmniejszając nacisk na więzadła kostki przedniej.
- Niezależny aluminiowy system dopasowania BOA® S3-Snap Fit do mikroregulacji w locie, objęty gwarancją BOA®.
- Nakrętki bloków ze stopu tytanu można obracać, ustawiając pedał/bloki 5 mm do tyłu. Wzór bloków z trzema śrubami pasuje do wszystkich głównych pedałów szosowych.
- Antypoślizgowy, wymienny bieżnik na pięcie z wewnętrznymi śrubami dla bezpieczeństwa.
- *** WAŻNE DLA SZEROKIEGO DOPASOWANIA*** nowa płyta podstawy jest o 4 mm szersza niż standardowa szerokość (8 mm szersza niż S-Works 7).
Indeks produktu21244
ProducentSpecialized
KolorCzarny
Rozmiar43
Forma dostawyPrzedpłataPobranie
Kurier GLS20 zł23 zł
Paczka ekonomiczna17 zł20 zł
Paczka priorytetowa20 zł22 zł
Odbiór osobisty0 zł---
------
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł

Napisz opinię

BUTY SPECIALIZED SW TORCH ROAD 43 BLACK

BUTY SPECIALIZED SW TORCH ROAD 43 BLACK

Produkty podobne

Copyright © 2014 Gilicki Bike. All rights reserved.
Zrealizowane przez www.Tebim.pro - rozwiązania dla sklepów internetowych.
platnosci