TRENAŻER ELITE DIRETO + WYSYŁKA NATYCHMIAST !

2 899,00 zł 3 399,00 zł

-500,00 zł

Dostawa:

Sprawdź koszty dostawy
Czas dostawy: 48h

Ocena przedmiotu:

Wystaw ocenę temu produktowi
platnosci

Bezpłatna możliwość
zamówienia telefonicznego

Darmowa dostawa
powyżej 500 zł

(+48) 604 485 083 / 606 638 066

ELITE DIRETO TRENAŻER ROWEROWY INTERACTIV POMIAR MOCY ANT+ FE-C BLUETOOTH + 12 mięsięczna subskrycja My E-Training na komputer


W ofercie interaktywny trenażer rowerowy z pomiarem mocy Elite Direto.
Trenażer ten jest praktyczny oraz wydajny, idealny dla zaplanowanych oraz efektywnych sesji treningowych. Direto posiada wszystkie cechy, którymi powinien legitymować się idealny domowy trenażer. Jest to rozwiązanie dla tych, którzy pragną trenować pod dachem na własnym rowerze w najlepszy dostępny sposób.
Direto jest interaktywnym trenażerem z protokołami komunikacji Ant+ FE-C, oraz Bluetooth. Współpracuje z oprogramowaniem My E-Training, oraz niemal wszystkimi aplikacjami zewnętrznymi, w tym: Zwift, TrainerRoad, The Sufferfest, Kinomap, Bikevo.
Producent: Elite
Model: Direto
Seria: Interactiv
Typ trenażera: Interaktywny z systemem oporowym o bezpośrednim przełożeniu z elektronicznie zarządzanym oporem magnetycznym Pomiar mocy: zintegrowany pomiar mocy w oparciu o OTS (optical torque sensor)
Dokładność pomiaru mocy: +/- 2,5%.
Bezprzewodowa transmisja danych: ANT+ (FE-C, moc & prędkość & kadencja) oraz Bluetooth.
Maksymalne symulowane nachylenie: 14%
Maksymalna moc: 1400 watt (przy 40 km/h), 2200 watt (przy 60 km/h) Zarządzanie urządzeniem: Smartphone, tablety, nawigacje i liczniki rowerowe wyposażone w ANT+ FE-C i Bluetooth
Kompatybilne aplikacje: My E-training & aplikacja mobilna, Zwift, Trainerroad, Bikevo, Kinomap, Sufferfest
Generowane informacje o parametrach: Moc, prędkość, kadencja
Koło zamachowe: 4,2kg, wysokoobrotowe
Kompatybilność z rowerami: Szosowe, górskie oraz miejskie (także na ramach karbonowych), piasty z osią 130-135 x 5mm jak i osie przelotowe E-Thru 142x12mm
Kompatybilność kaset i napędów: Shimano 9/10/11 rzędów, Sram & Campagnolo 9/10/11 rzędów.
Uwaga! Campagnolo wymaga dokupienia dodatkowego adaptera!
Porty komunikacji: Przewód zasilający, ANT+ oraz Bluetooth (3 diody led)
Aktualizacje producenta: Tak
Wymagane stałe zasilanie elektryczne.
Wymiar po rozłożeniu: 840 x 650mm
Wysokość: 550mm
Wymiar po złożeniu: 300 x 650 x 550mm
Waga: 15kg
W zestawie 12-miesięczna darmowa subskrypcja aplikacji My E-Training na komputer, oraz urządzenie mobilne.

Zintegrowany OTS (Optical Torque Sensor) – miernik pomiaru mocy, charakteryzujący się dokładnością pomiaru na poziomie +/- 2,5% Opcja dogłębnej analizy pedałowania (dostępna jako opcja do wykupienia w aplikacji) – pomiar mocy pedałowania w trakcie całego cyklu obroty korbą. Zakładanych jest 12 punktów pomiarowych przy obrocie korbą, dla których wyznaczana jest moc jaką generujesz w danej chwili. Aplikacja My E-training wzbogacona o analizę pedałowania, wyświetla odczyt z trenażera Direto na dwóch różnych wykresach danych.
Direto symuluje ambitne podjazdy o nachyleniu do 14%, przy generowanej mocy 1400Wat przy 40km/h
Direto należy do nowej generacji w pełni interaktywnych trenażerów, kompatybilnych protokołami komunikacji ANT+ FE-C oraz Bluetooth. Współpracuje z licznymi aplikacjami, oprogramowaniem zewnętrznym zarówno zainstalowanym na komputerze stacjonarnym jak i urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym iOS, Android, OSX oraz Windows.
Jednostka oporowa Direct Drive to gwarancja prostej obsługi, brak zużycia ogumienia czy poślizgów znanych z tradycyjnych trenażerów. Idealny do każdego typu treningu, szczególnie przy treningu nastawionym na poprawę elementów tj.: kadencja, budowa mocy czy sprinty wymagające zdecydowanej dokładności. Trenażer jest niezwykle praktyczny oraz łatwy w codziennej obsłudze: stabilny, wygodny w transporcie, łatwo go złożyć do przechowania. Składa się bez wysiłku do małych rozmiarów, co stanowi zaletę, jeżeli jest dostępna ograniczona przestrzeń na przechowanie.
Trenażer jest w pełni kompatybilny zarówno z rowerami szosowymi jak i MTB, także z osią przelotową tylnego koła 142x12mm.
Kompatybilny z kasetami Shimano 9/10/11 rzędów jak i Sram oraz Campagnolo 9/10/11. Direto - Interaktywny & Łatwy trening.
Direto należy do czołowej oferty urządzeń treningowych Elite w parze z modelami takimi jak Drivo, będącym do tej pory n°1 w ofercie Elite. Oba te modele dążą do absolutnej perfekcji i Direto jest takim ideałem stworzonym z myślą o idealnych sesjach treningowych. Jedną z głównych zalet w pełni interaktywnego trenażera jest zintegrowana funkcja OTS (optical torque sensor). Pomiar mocy w oparciu o czujnik optyczny gwarantuje dokładność na poziomie +/- 2,5%. Pomiar mocy pedałowania w trakcie całego cyklu obroty korbą. Zakładanych jest 12 punktów pomiarowych przy obrocie korbą, dla których wyznaczana jest moc jaką generujesz w danej chwili. Aplikacja my E-Training wzbogacona o analizę pedałowania, wyświetla odczyt z trenażera.
Direto na dwóch różnych wykresach danych. Direto symuluje ambitne podjazdy o nachyleniu do 14%, przy generowanej mocy 1400wat przy 40km/h. Direto łączy wszelkie zalety profesjonalnego urządzenia treningowego w intuicyjnym wydaniu, które może być z powodzeniem użytkowane przez osobę z dowolnym doświadczeniem czy obyciem technicznym. Spójne dane treningowe podawane są użytkownikowi w postaci metrycznej co stanowi podstawę do zagwarantowania satysfakcji z prezentacji wysokiej jakości oraz dogłębnych danych z sesji treningowej. Jest to gwarancja spełnienia oczekiwań osób wymagających nawet najbardziej szczegółowej analizy własnych postępów w treningu. Jest to kilka z wielu zalet trenażera Direto, które sprawiają, że jest to urządzenie w naturalny sposób zaliczane do topowej oferty trenażerów marki Elite. Przystępny w obsłudze, wygodny w transporcie oraz łatwy do ponownego złożenia po treningu, Direto znakomicie sprawdzi się zarówno w domu jak i w biurze po pracy. Ucieknij przed rutyną codzienności planując swoje pasjonujące sesje treningowe pod dachem ! Aplikacja My E-training to: Ekscytujący i technicznie zaawansowany wirtualny trener, podróżujący wraz z Tobą niezależnie od celu podróży. Zarządzaj mocą, pulsem, prędkością, czasem jazdy oraz dystansem bezpośrednio ze swojego smartphona czy tabletu. Wszystko to możliwe jest za sprawą aplikacji My E-training, Trening bazowy: sesje treningowe oparte o stałą moc, rosnące poziomy oporu, wybrany z góry program.
Testy treningowe: test oceniający Twój poziom wytrenowania, pomagający w stworzeniu miesięcznego, spersonalizowanego planu treningwego pod dachem „Wyścigi na mapie” stwórz własne trasy po dowolnie wybranej ścieżce oparte o mapy Google „Multi użytkownik”: aplikacja umożliwia jednoczesne korzystanie z urządzenia przez wielu użytkowników. Ułatwione budowanie własnych programów treningowych: nowa obudowa interfejsu graficznego znacznie ułatwia pracę nad własnym programem.
Playlista: umożliwia stworzenie playlisty z nagrań treningowych na swoim urządzeniu. Podziel się wynikami: w łatwy sposób śledź swoje postępy w czasie. Dane treningowe mogą zostać zapamiętane i wyeksportowane do pliku (format CSV, format Strava, Tcx). Podziel się rezultatami bezpośrednio w mediach społecznościowych.

Indeks produktu 13161
Producent Elite
Forma dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier GLS 13 zł 17 zł
Paczka ekonomiczna 13 zł 17 zł
Paczka priorytetowa 16 zł 20 zł
List polecony priorytetowy 10 zł ---
List polecony ekonomiczny 8 zł ---
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł

Napisz opinię

TRENAŻER ELITE DIRETO +  WYSYŁKA NATYCHMIAST !

TRENAŻER ELITE DIRETO + WYSYŁKA NATYCHMIAST !

Copyright © 2014 Gilicki Bike. All rights reserved.
Zrealizowane przez www.Tebim.pro - rozwiązania dla sklepów internetowych.
platnosci