Dziecięce 

Rowery dziecięce Kalisz


W sklepie rowerowym gilicki Bike przygotowaliśmy ofertę ponad 30 markowych rowerów dziecięcych. Wybór pierwszego rowerka dla swojego malucha to poważna decyzja – rower musi być bezpieczny, wygodny oraz estetyczny. Z jednym z naszych rowerków dziecięcych twoja pociecha nauczy się jazdy w kilka chwil i wspólnie będziecie mogli ruszyć na rowerowe wyprawy!

Zdajemy sobie sprawę, że wybór rowerka dziecięcego to spore wyzwanie. Nasze propozycje zostały bardzo dokładnie przemyślane – tworzą idealne połączenie funkcjonalności i atrakcyjnego dla dzieci designu. Wiele z nich to dosłownie miniaturki profesjonalnych rowerów MTB, towerów szosowych oraz popularnych damek. Dzieci uwielbiają naśladować rodziców, a profesjonalny rowerek dziecięcy sprawi, że chętnie wyruszą na wspólne wycieczki rowerowe i będą spędzać mnóstwo czasu na świeżym powietrzu. Dostępne modele to rowerki dziecięce dla dziewczynek i chłopców w różnym przedziale wiekowym.

W centrum rowerowym gilicki Bike znajdziecie także rowery dziecięce na czterech kołach, są to niewielkie i bardzo stabilne pojazdy przeznaczone dla najmłodszych rowerzystów. Dodatkowe kółka wspornikowe pomagają zachować równowagę, a gdy dziecko opanuje już jazdę samodzielną, dodatkowe koła można zdemontować. W konstrukcji i wyposażeniu rowerki dziecięce nie ustępują pozostałym do nabycia w naszym sklepie rowerowym. Solidne wykonanie sprawi, że rowerek dziecięcy będzie służył przez lata, także wielu pokoleniom małych rowerzystów.

Kupowanie dużych rowerów dla dzieci to spore zagrożenie – rower dobierany na wyrost ma posłużyć dziecku gdy dorośnie, ale stanowi niebezpieczeństwo, gdy maluch próbuje go dosiadać, a nie jest on dostosowany do rozmiarów pojazdu. Jeśli nie jesteś pewien jaki rower dla dziecka wybrać, skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz sklep rowerowy w Kaliszu. Tutaj wraz ze swoją pociechą przymierzysz się do rowerka dziecięcego, odnajdziesz wymarzony model oraz kolor, a my odpowiemy na wszystkie pytania.

Rowerek dziecięcy to nie wszystko. Oferowane przez nas zestawy nie zawierają dodatkowych akcesoriów. W cenie rowerka dziecięcego nie zawarliśmy artykułów zabezpieczających, odzieży dziecięcej oraz niektórych dodatków. Z nami każdy mały pasjonat jazdy rowerowej będzie bezpieczny i szczęśliwy – budowana od najmłodszych lat miłość do wycieczek rowerowych z całą pewnością zaprocentuje w przyszłości!

Copyright © 2014 Gilicki Bike. All rights reserved.
Zrealizowane przez www.Tebim.pro - rozwiązania dla sklepów internetowych.
platnosci