Serwis rowerowy Kalisz

Serwis rowerowy Gilicki Bike w Kaliszu oferuje zarówno drobne reperowanie rowerów, jak i gruntowne remonty, przeróbki, udoskonalenia i okresowe przeglądy, pozwalające uniknąć awarii w najmniej oczekiwanym momencie. Nasz warsztat rowerowy oferuje podstawowe oraz kompleksowe naprawy – przeanalizujemy stan roweru, ramę, kasetę i tryby, piasty, wszystkie typy hamulców, łańcuch, kierownicę, koła, przerzutki, a także pedały, siodełko, oświetlenie i wszystkie pozostałe detale, które zapewnią bezpieczną i wygodną jazdę. Stawiamy wyłącznie na markowe części zamienne – zależy nam aby wyjeżdżające z naszego serwisu rowerowego pojazdy, służyły wdzięcznie przez długi czas!

Wiemy, że rowery w Kaliszu to ważny element przestrzeni miejskiej – cieszy nas, że mieszkańcy najstarszego miasta w Polsce chętnie przesiadają się na rowery, rezygnując z samochodów osobowych i komunikacji miejskiej. W ten sposób poprawiamy jakość środowiska naturalnego w mieście – kaliski serwis rowerowy gilicki Bike chce mieć w tym swój duży udział! Dlatego oferujemy bezpłatne doradztwo – wystarczy, że odwiedzisz nasz warsztat rowerowy w Kaliszu lub skontaktujesz się z nami online. Doradzimy jakich udoskonaleń wymaga rower, jakie części zamienne będą dla niego najlepsze oraz jak wyposażyć rower do swoich potrzeb. Naprawa rowerów w gilicki Bike to opcja na każdą kieszeń – dla nas wszystkie rowery są warte uwagi!


Naprawa rowerów w Gilicki Bike

Wieloletnie doświadczenie serwisu rowerowego gilicki Bike pozwala na zaoferowanie pełnego pakietu napraw. Na zamówienie klienta przeprowadzamy renowację rowerów w stanie nienadającym się do użytku, składamy rowery na zamówienie z całkowicie nowych części (wspieramy takie inicjatywy), wymieniamy części uszkodzone, czyścimy i odnawiamy podzespoły, a także robimy przeglądy rowerów. Kalisz i jego okolice to cudowne miejsce do rekreacji dla rowerzystów – sprawny, wygodny i funkcjonalny rower jest zatem bardzo ważny, a usterka na wielokilometrowej trasie to koszmar każdego amatora jednośladów.


Serwis rowerowy Gilicki Bike

Ul. Legionów 22 lub ul. Kresowa 2

62-800 Kalisz

Tel. 604 485 083 / 606 638 066


Copyright © 2014 Gilicki Bike. All rights reserved.
Zrealizowane przez www.Tebim.pro - rozwiązania dla sklepów internetowych.
platnosci