O Nas

Mimo że jako oficjalną działalność gospodarczą prowadzę od 2007 roku, to w branży rowerowej pracuję już kilkanaście lat. Na liście doświadczeń zawodowych jest zarówno kariera kolarza i mechanika grup zawodowych, obsługa kolarzy na znanych wyścigach jak Tour de Pologne, Wyścig Solidarności, Wyścig Pokoju, jak również praca w montowniach rowerów i pozycja sprzedawcy w innych sklepach rowerowych. Pomysły i chęć rozwoju skłoniły mnie do uruchomienia specjalistycznego sklepu z ukierunkowaniem na rowery klasy wyższej i średniej.

Oferuję klientom markowe rowery i części. Sprzęt wytrzymały i dobrze działający. Często dużo droższy od produkowanych masowo i w pospiechu bubli, ale służący właścicielowi przez lata. Na podstawie własnych spostrzeżeń, informacji od klientów i współpracy z kolarzami zawodowymi, służę radą i polecam takie części, które spełnią wymagania przyszłego właściciela, a sprawować będą się lepiej od innych.

Na życzenia i w konsultacji z klientami składam rowery pod zamówienie. Są to zarówno rowery szosowe, MTB, jak i trekkingowe. Kolejną usługą pod zamówienie jest montaż najróżniejszego typu kół, zarówno na podzespołach klienta, jak i naszych. W warsztacie posiadam szeroki zestaw profesjonalnych narzędzi do najróżniejszych celów. O niektórych mało kto słyszał, a widząc je ludzie pytają co to za cudo. Gwintowniki suportu, prasy i wybijaki do sterów, frezy, przyrządy do prostowania haka przerzutki i wiele innych to po prostu standard.


Copyright © 2014 Gilicki Bike. All rights reserved.
Zrealizowane przez www.Tebim.pro - rozwiązania dla sklepów internetowych.
platnosci