Szosowe 

Rowery szosowe Kalisz


W sklepie rowerowym Gilicki Bike w Kaliszu przygotowaliśmy ponad 50 modeli rowerów szosowych. To prawdziwa gratka dla amatorów dalekich dystansów – rowery kolarskie doskonale nadają się na nawierzchnie utwardzone. Cenią je sobie rowerzyści, którzy w codziennej jeździe użytkują drogi szosowe, czyli drogi publiczne, szlaki rowerowe itd. Cena rowerów szosowych w naszym sklepie waha się od 2 do 16 tysięcy złotych.

Duży wybór rowerów szosowych w naszym sklepie to efekt wielkiego zainteresowania Polaków kolarstwem szosowym. Rowery te cechuje bardzo solidne wykonanie oraz wyposażenie. Producenci stawiają przede wszystkim na doskonałe prowadzenie i odpowiedni poziom przyspieszenia. Z uwagi na olbrzymią różnorodność w ukształtowaniu terenu, najważniejsze w rowerach szosowych są wysokiej klasy koła oraz wielobiegowy napęd, pozwalający wytrawnemu rowerzyście dostosować jazdę do aktualnych potrzeb.

Dobry rower szosowy wart jest inwestycji – wielokilometrowe trasy wymagają sprzętu jakościowego i niezawodnego. Również codzienna jazda ulicami miasta może stać się dużo szybsza i wygodniejsza, gdy poruszamy się klasowym jednośladem. Rowery kolarskie w naszym internetowym katalogu zostały dobrane wyłącznie w oparciu o sprawdzone, znane na rynku marki – w ofercie uwzględniono rowery z klasy średniej i wysokiej.

Czy rowery szosowe nadają się tylko dla profesjonalistów? Niekoniecznie, choć w większości z pojazdów tych korzystają właśnie doświadczeni rowerzyści, którzy potrafią docenić najwyższej klasy rower kolarski. To świetny zakup także dla osób początkujących – na dobrym rowerze łatwiej szlifuje się umiejętności, robi postępy oraz zgłębia pasje do kolarstwa szosowego.

Męskie rowery szosowe, które znajdują się w ofercie sklepu rowerowego Gilicki Bike z Kalisza są w pełni gotowe do jazdy. Na specjalne życzenie klienta serwis rowerowy wykona odpowiednie poprawki: zamieni części oraz doposaży rower w akcesoria. Wszelkie zmiany podlegają indywidualnej wycenie na życzenie klienta.

Copyright © 2014 Gilicki Bike. All rights reserved.
Zrealizowane przez www.Tebim.pro - rozwiązania dla sklepów internetowych.
platnosci