Elektryczne 

Rowery elektryczne Gilicki Bike


Rowery elektryczne to w naszym sklepie rowerowym prawdziwy hit. Amatorzy jazdy na dwóch kołach chętnie sięgają po takie rozwiązania – to ekologiczne i bardzo wygodne wspomaganie jazdy rowerem, idealne na krótkie, miejskiej przejażdżki. W naszym sklepie rowery elektryczne można nabyć już za nieco ponad 8 tysięcy złotych, a do wyboru jest aż 9 w pełni dopracowanych modeli. Sprawdź ile kosztuje rower elektryczny, czym się wyróżnia oraz jak na nim skorzystasz – zachęcamy do przeglądania oferty rowerów ze wspomaganiem elektrycznym!

Rowery z silnikiem elektrycznym mają za zadanie wspomagać jazdę, a nie całkowicie ją zastępować. Są zatem rewelacyjną propozycją dla ludzi, którzy przez względy zdrowotne lub kondycyjne nie mogą w pełni cieszyć się jazdą rowerem, a wciąż pragną w ten sposób poruszać się po swojej okolicy. Rowery z napędem elektrycznym, znane także jako e-bike, to najczęstszy wybór wśród seniorów oraz osób, które bez zbytniego wysiłku chcą dostać się do pracy lub szkoły. Napęd elektryczny do roweru jest całkowicie ekologiczny, nie emituje produktów spalania, zatem rowerzyści nie muszą martwić się o zanieczyszczanie środowiska.

Akumulatory rowerów elektrycznych, które dostępne są w naszym sklepie rowerowym, to solidne urządzenia. W pełni naładowane (czas ładowania 2-3 h), posiadają zasięg od 30 do nawet 120 km. Cena roweru elektrycznego zawiera w sobie akumulator litowo-jonowy. Załącza się on podczas pedałowania i ma za zadanie wsparcie w rozwinięciu prędkości przez rowerzystę. Zgodnie z obowiązującymi normami rowery elektryczne mogą osiągać prędkość około 25 kilometrów na godzinę.

Czy rower z napędem elektrycznym to obciach? Zupełnie nie! Dostępne w naszym centrum rowerowym modele mają najnowszy design, dostosowany do aktualnych trendów na rynku. Rowery ze wspomaganiem elektrycznym przypominają wyglądem wysokiej klasy rowery szosowe, a zgrabnie wkomponowany w całość akumulator sprawia, że dla zwykłego przechodnia jest to detal niemal nie do wychwycenia. Napęd elektryczny do roweru jest kompaktowy i waży około 5 kilogramów, zatem każdy bez trudu poradzi sobie z jego przenoszeniem i ładowaniem.

Rowery z napędem elektrycznym to przyszłość polskich miast i wsi – już teraz zainteresowanie na te modele rośnie lawinowo. To wygodna i bezpieczna forma podróżowania rowerem, w trakcie której nie męczymy się, zachowujemy świeżość i odpowiednią porcję energii na dalszą część dnia. W dobie elektrycznych samochodów, deskorolek, czy nawet hulajnóg, rowery elektryczne idealnie do nas pasują!

Copyright © 2014 Gilicki Bike. All rights reserved.
Zrealizowane przez www.Tebim.pro - rozwiązania dla sklepów internetowych.
platnosci