SPODENKI MBWEAR SKIN WOMAN L

Bezpłatna możliwość
zamówienia telefonicznego

Darmowa dostawa
powyżej 500 zł

(+48) 604 485 083 / 606 638 066

SZCZEGÓŁY PRODUKTU:
Te spodenki zostały stworzone z myślą o jak najlepszym wyrazie jakości i trwałości spodenek, odpowiednich dla wszystkich początkujących i profesjonalnych rowerzystów.
FUNKCJE
- Spodnie damskie/męskie (w zależności od kształtu wkładki) z profilowanymi szelkami, siateczką z tyłu i wstawką ze sztywnej tkaniny w kształcie litery „T”, która gwarantuje stabilność odzieży po założeniu.
- Tkanina barwiona na czarno, nie poddawana obróbce w wysokich temperaturach, gwarantuje maksymalną elastyczność i wydajność przy zachowaniu niezmienionych właściwości.
- Surowo wycięty dół nogawki sprawia wrażenie pedałowania jak „drugiej skóry”, unikając niepotrzebnych szwów, które utrudniałyby powierzchowne krążenie krwi.
- Wkładka Cytech / MBwear 3D odpowiednia na duże odległości przepuszcza powietrze i utrzymuje obszar kulszowy zawsze suchy, gwarantując odpowiedni komfort i ochronę podczas odpoczynku.
- Wkładka Cytech / MBwear wykorzystuje technologię szwów i oferuje anatomiczny profil, z doskonałą ochroną w całym odcinku miednicy.
- Pod górną warstwą nałożono pianki o wysokiej gęstości, aby zapewnić maksymalną wydajność podczas długich przejażdżek. To zapewnia odpowiednią ochronę męskiej anatomii w siodle, zapewniając doskonałą stabilność. Kanał centralny poprawia również przepływ krwi oraz zmniejsza ucisk i drętwienie. Wybrana tkanina to EIT ECO X-Mix, która ma mieszany skład poliamidu i poliestru. Mieszany skład przędzy gwarantuje funkcje chłodzenia i szybkiego schnięcia.

Indeks produktu20113
ProducentMBWEAR
RozmiarL
PłećKobieta
Forma dostawyPrzedpłataPobranie
Kurier GLS20 zł23 zł
Paczka ekonomiczna17 zł20 zł
Paczka priorytetowa20 zł22 zł
Odbiór osobisty0 zł---
------
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500 zł

Napisz opinię

SPODENKI MBWEAR SKIN WOMAN L

SPODENKI MBWEAR SKIN WOMAN L

Produkty podobne

Copyright © 2014 Gilicki Bike. All rights reserved.
Zrealizowane przez www.Tebim.pro - rozwiązania dla sklepów internetowych.
platnosci